O nás

Projekt Lipenecký park je realizován investiční skupinou NATLAND.

NATLAND REAL ESTATE

Natland Real Estate, a. s. je společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením různých projektů od bytových a kancelářských budov až po sportovní areály či letiště. Pracujeme především na vlastních projektech, ale našich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností.

Během svého působení na trhu si společnost Natland Real Estate, a. s. vybudovala pověst odborné a důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Natland Real Estate, a. s., se zavazuje přistupovat ke všem činnostem a ke všem partnerům a klientům s nejvyšší zodpovědností.

Více o společnosti

NATLAND

Investiční skupina Natland se zaměřuje na private equity a development primárně na českém a slovenském trhu. Je vyhledávaným partnerem managementů firem pro MBO transakce. Skupina vyznává hands-on přístup k investicím s aktivním zapojením do řízení projektů. Čistý zisk skupiny přesáhl v roce 2018 600 milionů korun, hodnota majetkových účastí přesahuje pět miliard korun. Skupina byla založena v roce 2002 Tomášem Raškou a nyní má 3 další partnery – Janu Sečkářovou, Karla Týce a Davida Manycha.

Více o společnosti

Splňte si sen a nastěhujte se konečně domů.
Lipenecký park už na vás čeká.

Každý si zaslouží mít takový domov, jaký si přeje.
Jděte svému přání napřed a nechte nám svůj e-mail.
Ozveme se vám s termínem prohlídky!

Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti
Natland Group, SE. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat. Více informací zde.
Mám zájem