Tolik možností,
všechny jsou vaše

posunout dolů

Když říkáme, že v Lipeneckém parku najdete spoustu volnočasových aktivit, myslíme to opravdu vážně. Podívejte se, co všechno můžete mít za rohem vlastního domu.

Tady bude po vašem.

Bydlení se má přizpůsobit vašemu životnímu stylu. Ne naopak. Proč byste se měli každý den courat v zácpě, když můžete všechny předjet na svém elektrokole? K čemu se mačkat s lahví prosecca na balkoně, když máte kousek za domem louku stvořenou pro piknik s přáteli? A proč se tlačit ve wellness někde v nákupáku, když máte jednu útulnou saunu přímo ve své ulici? Začněte konečně bydlet podle svých pravidel a představ.

Prague City Golf

Prague City Golf je 18jamkové mistrovské hřiště splňující nejvyšší nároky z pohledu kvality a údržby hřiště. Je jediným hřištěm v Praze, kde je k vidění evropská Tour. Najdete zde mj. také Himalayas, unikátní putting green o rozloze 5 000 m2.

Přírodní park Lipence

Každý by měl mít možnost relaxovat podle svého gusta. Proto dlouhodobě podporujeme rozvoj přírodního parku Lipence – míst ke sportu i odpočinku je tu spousta a další jsou v plánu. Stačí si jen vybrat!

Cyklostezka Lipence

Chcete vyrazit do města nebo spíš vstříc přírodě? Je to jen na vás – Lipencemi probíhají skvělé cyklostezky. Tak popadněte helmu a šlápněte do toho! 

Pikniková loučka

Vezměte do ruky deku a vyrazte za brunchem do přírody. Nebo se natáhněte s oblíbenou knihou pod stromem. Nedaleká louka bude k podobnému relaxu úplně stvořená.

Golfová akademie Prague City Golf

Začínáte s golfem? Nebo jste na greenu jako doma? V PCG Academy dostanou prostor ke zdokonalení všichni – děti nevyjímaje. Nechte se vést profesionálními trenéry, Ryder Cup už na vás čeká.

Jezerní sauna

Představte si, že se při saunování kocháte výhledem na vodní hladinu. Jezero, kam to budete mít z domu jen pár minut, nabídne netušené možnosti.

Ski a Bike Centrum Radotín

Prodejna a půjčovna výbavy pro cyklistiku a lyžování, kde vám se vším osobně poradí tým profesionálů. V nabídce najdete více než 200 nejlepších značek na trhu včetně aktuálních novinek a posledních trendů.

Koně nad Chuchlí

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu a tady se o tom můžete na vlastní kůži přesvědčit. Zkušené lektorky vám zde nabídnou nejen jezdecké lekce, ale také koučování s koňmi nebo dětský kroužek.

Biotop Radotín

Také si neumíte představit léto bez pořádné koupačky? Už ani nemusíte. Celá vaše rodina se může v parných dnech ochladit v nedalekém biotopu, který je známý svou čistou a přitom nechlorovanou vodou.

Skatepark Radotín

Rekonstrukce bývalého dopravního hřiště dala vzniknout vyhlášenému radotínskému skateparku. Na 600 m2 betonu se vyřádí každý, ať už zvolí skate nebo brusle. 

Horizontála Bikepark Černošice

Zapomeňte na klasické cyklostezky a projeďte si na svém horském kole něco odvážnějšího. Horizontála v Černošicích nabízí krásný pohled na okolní přírodu, a přitom ji zvládnou i méně zkušení cyklisté.

Zámek Zbraslav

Vydejte se prozkoumat více než 700 let starou architekturu a poznejte půvabný zámecký park, který návštěvníky okouzluje v každém ročním období.

Musa Restaurant Radotín

Dobrého jídla není nikdy dost. V restauraci Musa ho je tolik, že nebudete vědět co dřív. Od masových delikates přes vegetariánské chuťovky až po poctivé gelato... Tady budete pečení vaření!

Billa Radotín

Pořádná samoobsluha v okolí bydliště je základ. Když se navíc může pochlubit prostorným parkovištěm, je jasné, kam si budete jezdit pro nákup na celý týden.

Mapa lokality

Menu

Bydlení

Aktivity

Vzdělání

Služby

Lipenecký Park
Obecní úřad
1 min
Zastávka MHD
1 min
Základní škola
4 min
Samoobsluha
7 min
Česká pošta
7 min
Mateřská škola
7 min
Parkoviště
1 min
Inline dráha
2 min
BMX dráha
3 min
Obnovený sad
3 min
Mokřad
3 min
Louka
3 min
Beachvolejbal
4 min
Tenis / Badminton
4 min
Prague City Golf
Relax
7 min
Hry
7 min
Fitness
8 min
Golfová akademie Prague City Golf
Velkotržnice Lipence
Restaurace
5 min
Cukrárna Lip KAFE
4 min

Je to jen na vás.

Půjčte si kolo a vyrazte na výlet. Vyzvěte svoje sousedy na beach. Oddejte se nicnedělání na piknikové dece na louce. Jděte se proběhnout podél řeky. Vychutnejte si romantické vycházky v sadu. Pořádně se nadlábněte v místní restauraci… Jak chcete. Tady budete bydlet úplně po svém!

Splňte si sen a nastěhujte se konečně domů.
Lipenecký park už na vás čeká.

Každý si zaslouží mít takový domov, jaký si přeje.
Jděte svému přání napřed a nechte nám svůj e-mail.
Ozveme se vám s termínem prohlídky!

Odesláním tohoto formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely společnosti
Natland Group, SE. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat. Více informací zde.
Mám zájem