Projekt Lipenecký park je realizován společností Natland Real Estate a. s. a financován investiční skupinou NATLAND Group pod fondem kvalifikovaných investorů.

Natland Real Estate

Natland Real Estate, a. s., je společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením rozličných projektů od bytových a kancelářských budov až po sportovní areály či letiště. Pracujeme především na vlastních projektech, ale našich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností.

Během svého působení na trhu si společnost Natland Real Estate, a. s., vybudovala pověst odborné a důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Natland Real Estate, a. s., se zavazuje přistupovat ke všem činnostem a ke všem partnerům a klientům s nejvyšší zodpovědností.

NATLAND Group

NATLAND Group je mezinárodní investiční a finanční skupina zabývající se investicemi v oblasti private equity, real estate a poskytováním finančních služeb od roku 2001. NATLAND Group působí zejména na trzích střední a východní Evropy, kde investuje do majoritních a minoritních podílů ve společnostech se silným růstovým potenciálem. Skupina spravuje prostředky pasivních finančních investorů, převážně z regionu působení skupiny, ale i mimo něj.

Chcete vědět víc?

Sbíráme anonymní data a měříme, abychom náš web mohli dále vylepšovat. Souhlasíte se sběrem cookies?

Připravujemev okolí projektu x